ΕΓΓΡΑΦΕΣ και ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ Εγγραφών

Την Πέμπτη 27 Ιουνίου 2019 ολοκληρώνεται η 1η φάση των νέων εγγραφών (Α Γυμνασίου) ή της ανανέωσης εγγραφών (Β και Γ Γυμνασίου) που αφορούν στο σχολικό έτος 2019-20. Οι γονείς-κηδεμόνες που δεν έχουν ολοκληρώσει την διαδικασία της οριστικής εγγραφής μπορούν να επικοινωνούν με το σχολείο μας στα τηλέφωνα 2610-640750 (γραφείο Διευθυντή) και 2610-644390 (γραφείο Συλλόγου Διδασκόντων) για διευκρινήσεις.

Οι γονείς-κηδεμόνες της Γ Γυμνασίου έχουν ενημερωθεί για το ΛΥΚΕΙΟ προορισμού με προσωπικό μήνυμα SMS. Παρακαλούμε τους γονείς-κηδεμόνες να φροντίσουν για τα επόμενα βήματα αφού ενημερωθούν με κάθε πρόσφορο τρόπο (π.χ επικοινωνία με το ΛΥΚΕΙΟ προορισμού, ενημέρωση από την σχολική ιστοσελίδα του ΛΥΚΕΙΟΥ, επικοινωνία με το Γυμνάσιο κλπ)

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 28 επισκέπτες και κανένα μέλος