Ενημέρωση γονέων-μαθητών

Διαρκής Ενημέρωση Γονέων και Μαθητών

• Τετάρτη,  1 Απρ 2020 (Α Τάξη, το εισαγωγικό μάθημα ολοκληρώθηκε κ. Χριστακούδης-κ. Γκόβας)
  • Πέμπτη, 2 Απρ 2020 (Β Τάξη το εισαγωγικό μάθημα ολοκληρώθηκε κ. Χριστακούδης-κ. Γκόβας)
  • Παρασκευή 3 Απρ 2020 (Γ Τάξη το εισαγωγικό μάθημα ολοκληρώθηκε κ. Γκόβας-κ. Μανωλοπούλου-κ. Χρυσανθακοπούλου) και (Α+Β τάξη, το επαναληπτικό μάθημα ολοκληρώθηκε κ. Χριστακούδης-κ. Γκόβας)

Το αναλυτικό πρόγραμμα της επόμενης εβδομάδας θα αναρτηθεί στην η-Τάξη με όνομα
20ο Γυμνάσιο Πάτρας

[η-Τάξη]

(*) σύνδεση με τους προσωπικούς κωδικούς πρόσβασης του μαθητή/τριας
(έχουν σταλεί με SMS)

1. Ενημερωτική επιστολή για γονείς-κηδεμόνες

Δίνονται διευκρινήσεις για τον τρόπο που υλοποιεί το σχολείο μας τις οδηγίες του ΥΠΑΙΘ για την εξαποστάσεως εκπαίδευση των μαθητών μας.

2. Διαχείριση προσωπικών δεδομένων μαθητών

Κείμενο του Υπουργείου Παιδείας που εξηγεί τον τρόπο διαχείρισης των προσωπικών δεδομένων των μαθητών μας.

3.  Διευκρινήσεις σε ερωτήματα γονέων

Απαντήσεις στα ερωτήματα που τέθηκαν από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων σε τηλεδιάσκεψη την Παρ 27/3/2020 και από γονείς (~100) που συμμετείχαν σε τηλεδιάσκεψη το Σάββατο 28/3/2020.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 16 επισκέπτες και κανένα μέλος