Υπενθύμιση

Κατά την αναχώρηση από το σπίτι ας υπενθυμίζουμε ο ένας στον άλλο καθημερινά τα παρακάτω

• δεν ερχόμαστε στο σχολείο αν έχουμε πυρετό (>37,3) ή βήχα
  • σε κάθε περίπτωση ενημερώνουμε άμεσα το σχολείο για κάθε σύμπτωμα που παρουσιάζεται στο παιδί μας (πυρετός, βήχας, γαστρεντερικά προβλήματα κλπ)
  • δεν ξεχνάμε την υφασμάτινη μάσκα μας, ένα σακουλάκι για προσωρινή αποθήκευση (διαφορετικό για κάθε μάσκα που θα φέρουμε), ένα μικρό μπουκαλάκι για νερό, την ατομική γραφική ύλη. Αν έχουμε την δυνατότητα μπορούμε να φέρουμε και ατομικό μπουκαλάκι με αντισηπτικό ή αντιβακτηριδιακά μαντηλάκια και χαρτομάντηλα.
  • ...και κυρίως ερχόμαστε με καλή διάθεση για να χαρούμε την διαδικασία της ΜΑΘΗΣΗΣ

ΜΑΘΗΣΗ

ΠΗΓΗ:Από τη Βικιπαίδεια, την ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 26 επισκέπτες και κανένα μέλος