Έκτακτες ρυθμίσεις λόγω ψύχους

Την Πέμπτη 27/1/2022 το σχολείο μας θα λειτουργήσει κανονικά με την φυσική παρουσία μαθητών και καθηγητών. Παρακαλούμε όλοι οι γονείς να φροντίσουν ΣΗΜΕΡΑ για τον προληπτικό έλεγχο των παιδιών τους με selftest και να δηλώσουν έγκαιρα το αποτέλεσμα στην πλατφόρμα edupass.

*************

Την Τετάρτη 26/1/2022 οι μαθητές θα παραμείνουν στο σπίτι και δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα από απόσταση μέσω τηλεκπαίδευσης (οι κύριες υπηρεσίες τεχνικής υποστήριξης της τηλεκπαίδευσης βρίσκονται στην περιοχή της ΑΘΗΝΑΣ και δεν είναι διαθέσιμες για την περιοχή μας). Αναμένουμε οδηγίες από το ΥΠΑΙΘ γαι τη διενέργεια self-test και τον τρόπο επιστροφής στο σχολείο.

δείτε την επίσημη ανακοίνωση [ εδώ ]

*****************

Την Τρίτη 25/1/2022 οι μαθητές θα παραμείνουν στο σπίτι και δεν θα πραγματοποιηθούν τα διαδικτυακά μαθήματα σύμφωνα με απόφαση της Πολιτείας. Επιπλέον σας ενημερώνουμε ότι δε θα διενεργηθούν self test για αύριο μια και αναμένουμε νεότερη ανακοίνωση από το ΥΠΑΙΘ.

δείτε την επίσημη ανακοίνωση [ εδώ ]

*******************

Την ΔΕΥΤΕΡΑ 24/1 οι μαθητές και οι μαθήτριες παρέμειναν στο σπίτι τους και παρακολούθησαν τα μαθήματά τους από απόσταση μέσω τηλεκπαίδευσης.

Ώρα έναρξης μαθημάτων
8:30πμ

1. Τροποποιημένο ωράριο λειτουργίας (βλ. εδώ )
2. Δωμάτια καθηγητών (βλ. εδώ)