[ ηλεκτρονική εγγραφή μαθητών στο Σχολικό έτος 2020-21 ]
(*) μετά την επιτυχή εγγραφή, να συμπληρώσετε το σχετικό ερωτηματολόγιο του η-μαθήματος

[ Αίτηση επανέκδοσης κωδικών ]

(*) για τους μαθητές της Α τάξης θα εκδοθούν νέοι λογαριασμοί ώστε το όνομα χρήση να περιλαμβάνει χαρακτήρες από το ΕΠΩΝΥΜΟ και το ΟΝΟΜΑ των μαθητών  ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. )  και να μην είναι απρόσωπο (π.χ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. )

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 13 επισκέπτες και κανένα μέλος