Εκδοση ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ

Posted in Ανακοινώσεις

ΠΡΟΑΓΩΓΗ και ΑΠΟΛΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ

• οι έλεγχοι προόδου  έχουν αποσταλεί στα προσωπικά email των γονέων και κοινοποιήθηκαν στα προσωπικά email των μαθητών μας στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (δηλ. σε email της μορφής xxxxxx Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. )
  • οι μαθητές που παραπέμφθηκαν σε επαναληπτική εξέταση τον Σεπτέμβριο
    • ενημερώθηκαν τηλεφωνικά ή με SMS

Παρακαλούμε να παρακολουθείτε τις ανακοινώσεις στην σχολική μας ιστοσελίδα για την συνέχεια (π.χ e-εγγραφές στο Λύκειο, εγγραφές στην Α Τάξη, επανεγγραφή στην Β και Γ κλπ)

Χρήστος Ξ. Χριστακούδης

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 22 επισκέπτες και κανένα μέλος