Σχολές Γονέων

Διαδικτυακές ομάδες για γονείς παιδιών προσχολικής – σχολικής και εφηβικής ηλικίας της Αχαΐας πρόκειται να υλοποιηθούν το προσεχές χρονικό διάστημα από το Κέντρο Πρόληψης Εξαρτήσεων & Προαγωγής Ψυχοκοινωνικής Υγείας Αχαΐας Καλλίπολις.

[ Διαβάστε το πλήρες άρθρο ]

Το σχολείο μας ενθαρρύνει τους γονείς που έχουν την τεχνική δυνατότητα να παρακολουθήσουν τις σχολές γονέων κάθε Τετάρτη 18:00-20:00 (από 17/11 μέχρι 22/12) να δηλώσουν εγκαίρως συμμετοχή.

Για περισσότερες πληροφορίες και για δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να επικοινωνείτε στα τηλέφωνα του Κέντρου Πρόληψης που βρίσκεται στη Ν. Ε. Ο. Πατρών – Αθηνών 35, Πάτρα: 2610.226948 & 2610.623290, καθημερινά 8:00-15:00 (υπεύθυνη: κ. Θώμη Σταύρου – Κοινωνική Λειτουργός) ή στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , στην ιστοσελίδα: www.kpachaia.gr και στο https://www.facebook.com/kpachaiaskallipolis/.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 39 επισκέπτες και κανένα μέλος