ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α' Εξεταστικής

Κατά την διάρκεια της προγραμματισμένης συνεδρίασης του Συλλόγου Διδασκόντων για την έκδοση των αποτελεσμάτων της Α' Εξεταστικής
(Τρίτη 11/6/2019 8:15πμ-11:30πμ)

το σχολείο μας δεν θα μπορεί να εξυπηρετήσει οποιοδήποτε αίτημα γονέα-κηδεμόνα (π.χ e-εγγραφές για Λύκειο, αιτήσεις για έκδοση βεβαιώσεων-πιστοποιητικών-τίτλων κλπ) γιατί όλοι οι εκπαιδευτικοί θα είναι απασχολημένοι σε κρίσιμες και ανελαστικές διοικητικές διαδικασίες. Για τον λόγο αυτό οι πόρτες του σχολείου θα παραμείνουν κλειστές μέχρι την ολοκλήρωση της συνεδρίασης.

(*) η επίδοση των ελέγχων προόδου και η κατάθεση Υπεύθυνων Δηλώσεων οριστικής εγγραφής από τους γονείς-κηδεμόνες θα ξεκινήσει στις 11:30πμ και σε κάθε περίπτωση μετά την ολοκλήρωση της συνεδρίασης του Συλλόγου Διδασκόντων.

για διευκρινήσεις

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 22 επισκέπτες και κανένα μέλος