Μονόημερη στην ΛΕΥΚΑΔΑ

on . Posted in Εκπαιδευτικές εκδρομές

Ολοκληρώθκε η ετήσια, μονοήμερη εκπαιδευτική εκδρομή του σχολείου μας. Τη φετινή χρονιά επισκεφτήκαμε την ΛΕΥΚΑΔΑ  κάνοντας ενδιάμεσες στάσεις (Αμφιλοχία, Κάστρο Λευκάδας, Μονή Φανερωμένης κ.α). Στην εκδρομή συμμετείχαν 214 μαθητές και μαθήτριες και 10 συνοδοί εκπαιδευτικοί.

LEYKADA

[ Λέμε την ΓΝΩΜΗ μας]

Του μαθητές συνόδευσαν οι εκπαιδευτικοί Δημητροπούλου Αικατερίνη (θεολόγος), Θεοδοσάτου Αρετή (φιλόλογος), Μπούσιας Ηλίας (φιλόλογος), Τσαμπακάλου Νίκη (φιλόλογος),Τσαρούχα Χριστίνα (φιλόλογος), Μανωλοπούλου Κωνσταντίνα (φιλόλογος), Βλασσοπούλου Ελένη (Γαλλικής φιλολογίας), Νικολοπούλου Γεωργία (φιλόλογος Αγγλικών), Ιωαννίδης Χρήστος (μαθηματικός).
Αρχηγός της εκδρομής ήταν ο Διευθυντής του σχολείου κ. Χριστακούδης Χρήστος (Πληροφορικός)

*** Δείτε περισσότερες φωτογραφίες ***

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 14 επισκέπτες και κανένα μέλος