Πρόσκληση στη τελική εκδήλωση του σχολείου μας.

on . Posted in Εκδηλώσεις-Δράσεις

microTanzΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Η Διεύθυνση, ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι μαθητές του σχολείου μας σας προσκαλούν στην τελική εκδήλωση και της φετινής σχολικής χρονιάς με τίτλο:

«Σχολείο ανοιχτό στη Γνώση και στο Όνειρο»

που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 9 Ιουνίου 2017 στις 20:30 στο χώρο του Σχολείου μας.

Η εκδήλωσή μας θα περιλαμβάνει σύντομες παρουσιάσεις προγραμμάτων Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Αγωγής Σταδιοδρομίας και Αγωγής Υγείας, που εκπονήθηκαν στη διάρκεια της φετινής χρονιάς, παρουσίαση βραβεύσεων μαθητών μας, έκθεση έργων μαθητών στο πλαίσιο των μαθημάτων της Τεχνολογίας , πόστερ κ.α.  Θα ακολουθήσουν θεατρικό δρώμενο σε συνεργασία με τη θεατρική ομάδα του 6ου Γυμνασίου, χοροθέατρο, χορογραφία  και θα κλείσουμε με μουσική και χορό  για όλους .

Κατά τη διάρκειά της θα προσφερθούν από το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων αναμνηστικά δώρα στους μαθητές της Γ΄ τάξης και χειροποίητα γλυκά και αναψυκτικά για όλους.

Ανοίγουμε την πόρτα του Σχολείου μας καλώντας σας να μοιραστούμε τις όμορφες και δημιουργικές στιγμές που ζήσαμε φέτος, να χαρούμε και να διασκεδάσουμε μαζί!

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ, Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ 20ού ΓΎΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 14 επισκέπτες και κανένα μέλος